Cesta: OMA » Slovensko » Bratislavský kraj » Bratislava » okres Bratislava I » Staré Mesto » Doprava » dpb » bus
okres Bratislava I Doprava dpb bus
Doprava od dpb typu bus
V okres Bratislava I prevádkuje dpb 120 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 330 km. Tieto sú tvorené dobrovoľníkmi ako ste vy. Môžete doplniť ďalšie.
Všetky Doprava od dpb typu bus Slovenska.
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus sa dajú nájsť aj cez regióny (napríklad pohorie alebo kraj).
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus
V okres Bratislava I prevádkuje dpb 120 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 330 km.
- mhd Bus N33: Hlavná stanica = > Dlhé diely n33
- mhd Bus N33: Dlhé diely = > Hlavná stanica n33
- mhd Bus 21: Jána Jonáša, VW1 = > Autobusová stanica 21
- mhd Bus 25: Jána Jonáša, VW1 = > Opletalova, VW5 = > Autobusová stanica 25
- mhd Bus 25: Volkswagen, VW2 = > Autobusová stanica 25
- mhd Bus 21: Volkswagen, VW2 = > Jána Jonáša, VW1 = > Autobusová stanica 21
- mhd Bus 21: Pri Sandbergu = > Autobusová stanica 21
- mhd Bus 25: Autobusová stanica = > Volkswagen, VW2 25
- mhd Bus 21: Autobusová stanica = > Jána Jonáša, VW1 = > Volkswagen, VW2 21
- mhd Bus 25: Autobusová stanica = > Opletalova, VW5 = > Jána Jonáša, VW1 25
- mhd Bus 21: Autobusová stanica = > Jána Jonáša, VW1 21
- mhd Bus 21: Autobusová stanica = > Pri Sandbergu 21
- mhd Bus 83: Kutlíkova = > Pri kríži 83
Pokračovanie
- mhd Bus 84: Ovsište = > Pri kríži 84
- mhd Bus 84: Pri kríži = > Ovsište 84
- mhd Bus 83: Pri kríži = > Kutlíkova 83
- mhd Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná 39
- mhd Bus 39: Súhvezdná = > Cintorín Slávičie 39
- mhd Bus 147: Hodžovo nám. = > Búdková 147
- mhd Bus 31: Cintorín Slávičie= > Blumentál 31
- mhd Bus 41: Hlavná stanica = > Depo Hroboňova = > Búdková 41
- mhd Bus N34: Pri kríži = > Hlavná stanica n34
- mhd Bus 31: Blumentál = > Cintorín Slávičie 31
- mhd Bus N31: Cintorín Slávičie = > Hlavná stanica n31
- mhd Bus N37: Hlavná stanica = > Depo Hroboňova = > Záhorská Bystrica n37
Pokračovanie
- mhd Bus 41: Búdková = > Depo Hroboňova = > Hlavná stanica 41
- mhd Bus 131: Hlavná stanica = > Cintorín Slávičie 131
- mhd Bus N31: Hlavná stanica = > Cintorín Slávičie n31
- mhd Bus N34: Hlavná stanica = > Pri kríži n34
- mhd Bus 63: Lamač = > Avion Shop. Park 63
- mhd Bus 63: Avion Shop. Park = > Lamač 63
- mhd Bus N37: Záhorská Bystrica = > Depo Hroboňova = > Hlavná stanica n37
- mhd Bus 184: Ekonom. univerzita = > Prokopa Veľkého 184
- mhd Bus N21: Štefana Králika = > Hlavná stanica n21
- mhd Bus N37: Záhorská Bystrica = > Dubová = > Hlavná stanica n37
- mhd Bus 184: Hroboňova = > Ekonom. univerzita 184
- mhd Bus 29: Opletalova, VW5 = > Ivana Bukovčana = > Malá scéna 29
- mhd Bus 129: Devín = > Malá scéna 129
- mhd Bus 29: Opletalova, VW5 = > Uhrovecká = > Malá scéna 29
- mhd Bus N37: Hlavná stanica = > Dubová = > Záhorská Bystrica n37
Pokračovanie
- mhd Bus N21: Hlavná stanica = > Štefana Králika n21
- mhd Bus 29: Malá scéna = > Ivana Bukovčana = > Opletalova, VW5 29
- mhd Bus 129: Malá scéna = > Devín 129
- mhd Bus 29: Malá scéna = > Uhrovecká = > Opletalova, VW5 29
- mhd Bus N61: Hlavná stanica = > Letisko n61
- mhd Bus 37: Most SNP = > Záhorská Bystrica 37
- mhd Bus N61: Letisko = > Hlavná stanica n61
- mhd Bus 50: OC Einsteinova = > Kukučínova 50
- mhd Bus 37: Záhorská Bystrica = > Most SNP 37
- mhd Bus N80: Kapitulský dvor = > Hlavná stanica n80
- mhd Bus N53: Vajnory = > Hlavná stanica n53
- mhd Bus N80: Hlavná stanica = > Kapitulský dvor n80
- mhd Bus N53: Hlavná stanica = > Vajnory n53
- mhd Bus N55: Hlavná stanica = > Na pántoch n55
- mhd Bus N70: Stn. P. Biskupice = > Hlavná stanica n70
Pokračovanie
- mhd Bus 147: Búdková = > Hodžovo nám. 147
- mhd Bus N70: Hlavná stanica = > Stn. P. Biskupice n70
- mhd Bus 59: Antolská = > Na pántoch 59
- mhd Bus 141: Hlavná stanica = > Depo Hroboňova 141
- mhd Bus 59: Na pántoch = > Antolská 59
- mhd Bus N55: Na pántoch = > Hlavná stanica n55
- mhd Bus 70: Stn. P. Biskupice = > Most SNP 70
- mhd Bus 94: Holíčska = > Blumentál 94
- mhd Bus 94: Blumentál = > Holíčska 94
- mhd Bus 70: Most SNP = > Stn. P. Biskupice 70
- mhd Bus N95: Depo Petržalka = > Hlavná stanica n95
- mhd Bus 93: Vyšehradská = > Hlavná stanica 93
- mhd Bus N93: Jasovská = > Hlavná stanica n93
- mhd Bus 32: Dlhé diely = > Hlavná stanica 32
- mhd Bus N29: Hrad Devín = > Hlavná stanica n29
Pokračovanie
- mhd Bus N93: Hlavná stanica = > Jasovská n93
- mhd Bus N95: Hlavná stanica = > Depo Petržalka n95
- mhd Bus 93: Hlavná stanica = > Vyšehradská 93
- mhd Bus 88: Most SNP = > Autobusová stanica 88
- mhd Bus 192: Depo Petržalka = > Červený most 192
- mhd Bus 50: Kukučínova = > OC Einsteinova 50
- mhd Bus 78: Stn. P. Biskupice = > Nové SND 78
- mhd Bus 88: Autobusová stanica = > Most SNP 88
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Kapitulský dvor 80
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Nesto 80
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Kapitulský dvor = > Cintorín Petržalka 80
- mhd Bus N29: Hlavná stanica = > Hrad Devín n29
- mhd Bus 32: Hlavná stanica = > Dlhé diely 32
- mhd Bus 80: Kapitulský dvor = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 80: Cintorín Petržalka = > Kapitulský dvor = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 80: Nesto = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 78: Nové SND = > Stn. P. Biskupice 78
- mhd Bus 192: Červený most = > Depo Petržalka 192
- mhd Bus 61: Letisko = > Avion Shop. Park = > Hlavná stanica 61
- mhd Bus 61: Letisko = > Hlavná stanica 61
Pokračovanie
- mhd Bus N74: Vlčie hrdlo = > Hlavná stanica n74
- mhd Bus N74: Hlavná stanica = > Vlčie hrdlo n74
- mhd Bus 61: Hlavná stanica = > Letisko 61
- mhd Bus 90: Nové SND = > Stn. Rusovce = > Danubiana 90
- mhd Bus 90: Nové SND = > Stn. Rusovce 90
- mhd Bus 90: Nové SND = > Jasovská 90
- mhd Bus 90: Danubiana = > Stn. Rusovce = > Nové SND 90
- mhd Bus 90: Stn. Rusovce = > Nové SND 90
- mhd Bus 43: Lesopark = > Patrónka 43
- mhd Bus 43: Kačín = > Železná studnička = > Patrónka 43
- mhd Bus 43: Patrónka = > Železná studnička = > Kačín 43
- mhd Bus 43: Patrónka = > Lesopark 43
- mhd Bus 68: Holíčska = > Trnavské mýto 68
- mhd Bus 68: Trnavské mýto = > Holíčska 68
- mhd Bus 191: Most SNP = > Jasovská 191
- mhd Bus 91: Most SNP = > Čunovo 91
- mhd Bus 191: Most SNP = > Stn. Rusovce 191
- mhd Bus 92: Depo Petržalka = > Opletalova, VW5 = > Jána Jonáša, VW1 92
- mhd Bus 92: Depo Petržalka = > Volkswagen, VW2 92
- mhd Bus 30: Podvornice = > Lamač = > Patrónka 30
Pokračovanie
- mhd Bus 92: Volkswagen, VW2 = > Depo Petržalka 92
- mhd Bus 92: Jána Jonáša, VW1 = > Opletalova, VW5 = > Depo Petržalka 92
- mhd Bus 191: Stn. Rusovce = > Most SNP 191
- mhd Bus 91: Čunovo = > Most SNP 91
- mhd Bus 163: Za Mokráňom = > Račianske mýto 163
- mhd Bus 30: Patrónka = > Lamač = > Podvornice 30
- mhd Bus 87: Bodvianska = > Ovsište 87
- mhd Bus 87: Ovsište = > Bodvianska 87
- mhd Bus 145: Koliba = > Jaskový rad 145
- mhd Bus 145: Jaskový rad = > Koliba 145
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...